Sugar Rush Oyna

EGT’nin Sugar rush oyna slotu 20 ödeme çizgisinden oluşur ve yaptığınız bütün dönüşte birden çok kazanan kombinasyon elde etme şansı verir. Kazanmak için kazanan bir çizgide beş sembolü eşleştirmeniz gerekir. Ancak kazanç, eşleşen sembole bağlıdır.

EGT slot oyunu Sugar rush oyna çalışma prensibi esas olarak olasılık üzerindendir. Aynı alanda ardışık sembolleri eşleştirerek kazanırsanız, bu vurgulanacak ve bir çarpan tetiklenecektir. Bu, sırayla, aynı alanla ilişkili tüm ardışık barajlara eklenir. Temel olarak, çarpan 2x ile başlar ve sembol sürekli eşleştiğinde 2’ye katlanarak toplam 128x’i tetikler. Set tamamlanana kadar çarpan yürürlükte kalır.

Sugar Rush Oyna Mobil

Sugar rush da dahil olmak üzere bütün mobil cihazlarda en son HTML5 slot teknolojisine sahip EGT Slots, akıllı telefonlarında veya tabletlerinde küçük bir oyun oynamaktan hoşlanan herkes için mükemmel. Beklendiği gibi, yatay sürüm masaüstü sürümüyle aynı görünüyor, yalnızca daha kolay kullanım için yeniden tasarlanmış bir kullanıcı ara yüzü var.

EGT Sugar rush slot slot modu, sembol tasarımının elverişsiz yatay yönüne rağmen harika görünüyor ve oynaması eğlenceli. Ana oyun alanını ekrandan yukarı doğru itmek, gerekli tüm öğelerin alt kısımda serbestçe dağıtılmasını sağlar.

sugar-rush-18

Sugar Rush Oyna Makara Düzeni

Oynamak için büyük bir 7×7 ızgaraya sahip bu slotta durmak için tatlı bir diş ister. EGT slotlarında Sugar rush oyna kazanmak için çok sayıda sembol toplamanız gerektiğinden, burada geleneksel ödeme hattı yoktur. Bu, dikey ya da yatay olarak birbirine temas eden minimum beş sembolden oluşan gruplar manasına gelir. Bahis, her zamanki gibi 0,20’den başlayarak ve spin başına maksimum 100,00’e kadar yapılır.

EGT slotlarında Sugar rush maksimum oynaklığa sahiptir, bu nedenle ayak uydurmak için sağlıklı iştaha ihtiyacınız olacaktır. Tatlı temalı slotlarda sizi neyin beklediğini çoğu zaman tahmin edebilirsiniz ve Sugar Rush hayal kırıklığına uğratmaz. Pembenin her tonu ve çok sayıda büyük boy şekerle, genel etki o kadar gerçeküstü ki Planet Sweetie’nin uçağında galaksiler arası bir göreve bile katılabilirsiniz. Semboller çok sevimli ve slotun tatlı temasına uyuyor.

Sugar Rush Özellik Sembolleri

Bu yuvadaki semboller şekerden başka bir şey değildir; Tema olmadan yenilenecek başka sembol yoktur. Sugar rush EGT slotlarında, kazanan masanın tamamı, tüm şekil ve boyutlarda sakızlı ayılar, sakızlı ayılar ve çok renkli jöleler dahil olmak üzere birkaç farklı şekerden oluşur. Diğer pek çok büyük kazançta olduğu gibi, makaralarda vahşi sembol yoktur. Sugar Rush, EGT yuvalarıyla büyük kazanabilir.

Sugar Rush Bonusları

Her kazandığınızda, makara özelliğini tetiklersiniz. EGT’nin Sugar rush slotlarının düzenli bir oyuncusuysanız, muhtemelen daha önce başka slotta karşılaşmışsınızdır. Döner bobinler veya çığlar biçiminde de bilinirler.

Dönen makaralar, her kazandığınızda kazanan sembolleri oyun tahtasından kaldırır. EGT’nin Sugar rush slotlarında, değiştirilen semboller yukarıdaki boşluklara düşmeden önce kalan semboller yeni konumlarına karıştırılır. Oyun daha sonra yeni kazançları kontrol eder ve bulunur ise bütün döngü tekrar eder. Bu, kazanç kümeleri görülmeyene kadar devam eder.

Sugar Rush Yuvarlanan Makaralar

Makaralar basit olsa da, EGT’nin Sugar rush oyna slotları biraz tatlılık katıyor. Bir sembol her silindiğinde, konumu vurgulanır. Vurgulanan konumdan çeşitli kazanan semboller kaldırılır ise yuvaya çarpan eklenir. Bu çarpan, sembol her kaldırıldığında maksimum x128’e kadar iki katına çıkar.

Masada ayrıca saçılmalar bulunur ve aynı anda üç veya daha fazla noktanın inmesi ücretsiz dönüşleri tetikler. Bu EGT Slots Sugar rush oyna bonusu sırasında, yalnızca düşüşü nedeniyle değil, tüm önemli noktalar turun sonuna kadar vurgulanmış olarak kalır.

sugar-rush-85

Genel Bilgiler

EGT Slots Sugar rush oyna çevrimiçi slotu, varsayılan RTP’si 0,50 olan ve “küme öder” kazanma ödül mekanizmasına sahip 7 makaralı, 7 hatlı bir slot oyunudur. Stüdyoda uzun süredir tatlılar ve ikramlar var, özellikle de 2019’da piyasaya sürülen en popüler lezzetli ikramları Sweet Bonanza göz önüne alındığında.

EGT slot Sugar rush oyna bu nedenle şeker yükleme ve dalmanın zamanı geldi. Sakızlı jöleler, ayılar ve lolipoplardan oluşan bir krallık, bu oyunun temel yapısını oluşturur.

Özellikler ve Mekanik

En iyi kazançlar, yatay ve dikey olarak bağlanmış en az beş eşleşen sembol oluşur. EGT’nin Sugar rush oyna slotlarında en yüksek kazandıran setler 15 örnekten oluşuyor ve ödeme tablosuna göre çok yüksek kombinasyonlar çok fazla kazandırmıyor.

Oyunda ayrıca tüm başarılı vuruşu kaldıran ve boş alanlara semboller ekleyerek ek kazanma fırsatları yaratan bir CSS mekanizması ya da takla vardır. Bu çok önemlidir çünkü EGT slotlarının Sugar rush oyna onsuz yapamayacağı bir anahtar özelliği vardır ve slotun en büyük potansiyelinin kaynağıdır.

Slot Sembolleri

EGT’nin Sugar rush oyna slotunu oynadığınızda, lezzetli ikramlarla dolu bir barbekü ile karşılanacaksınız. Düşük değerli kartların sembolleri parlak tatlı renklerde tasarlanmıştır. Bu arada, ödeme tablosunun üzerindeki semboller sakızlardan sert şekerlere ve şekerlemelere kadar çeşitli şekerler içerir. EGT’nin Sugar Rush oyununun wild sembolü zencefilli kurabiye biçiminde temsil edilirken, bir kurabiye ve bazı sakızlı ayılar scatter ve bonus sembolleridir.

Oyunun Özellikleri

EGT’nin Sugar Rush oyununda güzel düzen ve çizgi film görüntüleri ile göz alıcı grafikler mevcuttur. Ancak oyun aynı zamanda heyecan verici müzikler de içeriyor. Kazanmak için yatay ya da dikey olarak eşleşen sembole sahip olmalısınız. EGT’nin Sugar Rush slotu 7 makaralı, 7 slotlu ve 20 ödeme çizgili 7 x 7 grid slottur. Çevrimiçi, mobil web sitesi ve uygulama mevcuttur.

 

sugar-rush-kurallari-1